ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: zspbolimow@zsp-bolimow.pl        

Nie tylko w mundurach jest im do twarzy!

12 maja 2020

 

Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół w Bolimowie w czasie pandemii nie tylko aktywnie uczestniczą w zdalnych lekcjach, ale też biorą udział w dodatkowych projektach kreatywnych. Jednym z nich było wyzwanie fotograficzne, w dwóch etapach.

W ramach pierwszego z nich uczniowie mieli za zadanie przeszukać albumy rodzinne i wybrać zdjęcie z okresu swego dzieciństwa, a następnie zrobić fotografię współczesną, która odzwierciedla realia zdjęcia zrobionego przed laty.

fot. Katarzyna Nowicka

fot. Lena Portasz

fot. Patrycja Małecka

Drugie zadanie polegało na znalezieniu dzieła malarskiego z dowolnej epoki i odwzorowaniu go przy użyciu aparatu fotograficznego. Młodzi mundurowi mogli poczuć się niemal jak współczesne modelki i współcześni modele. Efekty ich prac okazały się nie tylko kreatywne i zaskakujące, ale też niezwykle inspirujące.

fot. Katarzyna Nowicka

Wszyscy przyszli policjanci, wojskowi i strażacy, którzy realizowali projekt wykazali się dużym zaangażowaniem, a fotografie wywołały  szczere uśmiechy i mnóstwo pozytywnych komentarzy.