ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: lebol@poczta.onet.pl          

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

21 czerwca 2019

Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej.”

Po ciężkiej, całorocznej pracy nadchodzi wreszcie upragniony czas odpoczynku. Dla każdego z uczniów dzień zakończenia roku szkolnego jest podsumowaniem jego trudu.

19 czerwca 2019 r. o godzinie 9.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Świadectwa promujące do następnej klasy odebrali uczniowie klas pierwszej i drugiej. Wśród nich była liczna grupa tych, którzy zasłużyli na szczególne uznanie. Zostali oni wyróżnieni nagrodami książkowymi i rzeczowymi za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz za pracę na rzecz szkoły i klasy. Najwyższą średnią ocen – 5,2 uzyskała uczennica kl. II. Została ona wytypowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz nagrody Starosty Powiatu Skierniewickiego.

Docenić należy również wysiłek tych, którzy zawsze byli obecni na zajęciach lekcyjnych. Nagrodę za 100 % frekwencję otrzymały 4 uczennice.

Mamy w swoim gronie również liczną grupę sportowców, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach na różnych szczeblach. Za zaangażowanie i sukcesy uhonorowani zostali medalami.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego została uświetniona obecnością p. Tadeusza Grotkowskiego – Wicestarosty Powiatu Skierniewickiego, który w imieniu własnym i organu prowadzącego szkołę, podziękował zebranym za pracę i życzył wspaniałych wakacji.

Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym pogratulowała uczniom osiągniętych wyników i życzyła udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

A.P, E.K