ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: lebol@poczta.onet.pl          

V Piknik Rodzinny

12 czerwca 2019

Coś dla młodszych i  dla starszych, czyli …  V Piknik Rodzinny pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”, który został zorganizowany 9 czerwca 2019 roku przy współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie i Gminnego Ośrodka Kultury w Bolimowie.

Bogaty program imprezy zapewnił społeczności lokalnej doskonałą zabawę, a przepiękna pogoda wprawiła wszystkich w doskonały nastrój.  Na przybyłych gości czekały konkursy, niespodzianki i przede wszystkim potyczki sportowe. Na świeżym powietrzu zespoły złożone z trzech osób miały za zadanie zmierzyć się w dziewięciu różnych konkurencjach. Dwie z nich były obowiązkowe (resuscytacja i telefon alarmowy), a pozostałe do wyboru.

Jeżeli członkowie danej drużyny wykazali się uczestnictwem w minimum sześciu konkurencjach, to wszyscy otrzymywali nagrody – niespodzianki ufundowane przez licznych sponsorów.

Na wszystkich uczestników pikniku czekały atrakcje takie jak: dmuchany plan zabaw, pokaz judo, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego, miasteczko ruchu drogowego, nauka pierwszej pomocy, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych a także fotobudka. W międzyczasie organizatorzy zapraszali na kiełbaskę z grilla, lody, mrożone owoce oraz orzeźwiające jogurty. Ze wszystkich  atrakcji można było skorzystać za darmo dzięki uprzejmości licznych sponsorów.

Nad całością wydarzenia czuwali pracownicy ZSP w Bolimowie, GOK w Bolimowie a także wolontariusze: uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie Pikniku, a gościom za aktywny udział w imprezie. Po raz kolejny pokazaliśmy, że wspólna zabawa może przebiegać rodzinnie i bezpiecznie. Zapraszamy za rok!

BT, AZ