Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

7 maja 2018

W dniu 23 kwietnia br.  w Wolborzu miały miejsce XLI eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Eliminacje odbywały się w trzech grupach wiekowych, a udział w nich wzięło 63 uczniów reprezentujących wszystkie powiaty z terenu województwa. Powiat skierniewicki w kategorii szkół ponadgimnazjalnych  reprezentował Bartłomiej Fabiański, uczeń klasy II pożarniczej ZSP w Bolimowie. Bartek uplasował się na bardzo dobrym ósmym miejscu w konkursie.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom i upominki, a zwycięzcy – nagrody rzeczowe. Dziękujemy Bartkowi za godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

M.W.