ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: lebol@poczta.onet.pl          

Dzień Otwarty 2018

23 kwietnia 2018

W sobotę, 21 kwietnia, w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W programie znalazły się między innymi pokazy samoobrony, tresury psów policyjnych czy metod poruszania się żołnierzy na polu walki. Nasi goście mogli zobaczyć inscenizację akcji uwalniania z samochodu poszkodowanego biorącego udział w wypadku komunikacyjnym i akcję gaszenia pożaru.

Gimnazjaliści, którzy odwiedzili Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych mogli nie tylko zwiedzić budynek, dowiedzieć się więcej na temat nauki w klasach mundurowych ale też porozmawiali z uczniami i nauczycielami. Mogli również złożyć podanie do szkoły, z czego skorzystały osoby spoza województwa łódzkiego.

Wszystkim kandydatom do szkoły, ich rodzicom i pozostałym gościom dziękujemy za uczestniczenie w wydarzeniu.