(46) 838 02 68
e-mail: lebol@poczta.onet.pl

Rejonowe mistrzostwa w piłce nożnej chłopców SZS

20 kwietnia 2018

19 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w rejonowych mistrzostwach w piłce nożnej chłopców SZS, które odbywały się w Skierniewicach. Do rywalizacji oprócz naszej drużyny przystąpiło 5 drużyn: z Łowicza, Skierniewic, Kutna oraz Rawy Mazowieckiej. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym, więc porażka w pierwszym meczu eliminowała zespół z dalszej rywalizacji.

Po zaciętej walce ulegliśmy faworyzowanej drużynie z Łowicza, która w większości składała się z graczy MUKS Pelikan Łowicz. Do przerwy nasz zespół remisował po pięknej bramce strzelonej przez Huberta Nowaka. W drugiej połowie spotkania rywale okazali się skuteczniejsi w ataku strzelając naszej drużynie trzy bramki. Nasi zawodnicy odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, ponownie na listę strzelców wpisał się Hubert Nowak. Po ciekawym, zaciętym pojedynku przegraliśmy całe spotkanie 2-4.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
ZSP Bolimów – ZSP nr 1 Łowicz 2 – 4, (1 -1)
Drużyna wystąpiła w składzie : Michał Kunat, Hubert Nowak, Filip Szczeciak (br), Kamil Błaszczyk, Janusz Zieliński, Filip Kramarz, Damian Trałut, Radosław Kopka oraz Łukasz Piechut.