„Młodzież zapobiega pożarom” konkurs rozstrzygnięty!

27 marca 2018

15 marca 2018 r. w Bolimowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, w których uczestniczyło siedmiu uczniów z klasy pożarniczej. Do etapu powiatowego w kategorii ponadgimnazjalnej awansowała trójka najlepszych: Bartłomiej Fabiański, Kinga Rudzka oraz Sebastian Koza.

22 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyły się eliminacje powiatowe OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju tym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu skierniewickiego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, w której rywalizowało 13 osób nasi uczniowie osiągnęli ogromny sukces. Zwycięzcą okazał się Bartłomiej Fabiański, który awansował do etapu wojewódzkiego. Drugie miejsce przypadło Sebastianowi Kozie, a trzecie Kindze Rudzkiej.
Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

M.W.