ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: lebol@poczta.onet.pl          

Audiobooki w szkole

26 lutego 2018

Z przyjemnością informujemy, że szkolna biblioteka wzbogaciła się  o 30 tytułów audiobooków patriotycznych, które już można wypożyczać. Oferta skierowana jest przede wszystkim do uczniów, ale do wypożyczeń zachęcamy również  rodziców oraz mieszkańców Gminy Bolimów.

Audiobooki przekazała Fundacja Wolne Dźwięki w ramach projektu:  „Cyfrowe biblioteki multimedialne jako narzędzie wychowania patriotycznego”. Celem Fundacji jest wspieranie polskiej edukacji patriotycznej, wzbudzanie w młodych ludziach poczucia odpowiedzialności obywatelskiej oraz zachęcanie do poznawania historii Polski. Audiobooki powstały we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej i są atrakcyjną oraz praktyczną formą przekazywania wiedzy.

Wykaz tytułów audiobooków wraz z krótkim opisem: Audiobooki Fundacji Wolne Dźwięki