ul. Sokołowska 24
99-417 Bolimów

(46) 838 02 68 
e-mail: lebol@poczta.onet.pl          

Rekrutacja – informacje o naborze

Ważna informacja!

Ósmoklasisto, jeśli chcesz ubiegać się o miejsce w naszej szkole, a nie zdążyłeś zalogować się elektronicznie, zadzwoń do szkoły i uzyskaj informacje na temat rekrutacji uzupełniającej: 46 8380268

 

Szanowni Rodzice, drodzy Kandydaci!

Zespół Szkół w Bolimowie od wielu lat realizuje misję nauczania w klasach mundurowych o profilu wojskowym, policyjnym i strażackim. Chcemy  jak najbardziej upowszechniać pozytywny wizerunek służb mundurowych wśród uczniów.

Kształcimy także zawodowo oferując kierunki: technik hotelarz, technik logistyk i technik ekonomista.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły,  oferując  kandydatom   szkołę  nowoczesną, przyjazną i otwartą na świat, a przy tym zapewniającą wszechstronny rozwój i przygotowanie do kontynuacji nauki w szkołach wyższych.

Mamy nadzieję, iż wszelkie działania zapewniające  rozwój  naszej szkoły nie tylko zachęcą Państwa do wyboru naszej szkoły ze względu na jej dotychczasowe walory edukacyjne i organizacyjne, ale przede wszystkim wpłyną na świadomy i trafny wybór drogi kształcenia.

Informacje o poszczególnych klasach znajdą Państwo klikając w umieszczone pod zdjęciami nazwy kierunków. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Regulamin naboru 2020/2021 – nowe terminy

 

Liceum ogólnokształcące

 

 Technikum

  • Logistyk
  • Hotelarz
  • Ekonomista

 

 

Autorem zdjęć uczniów jest FotoMilejka