Nabór elektroniczny dla uczniów z województwa łódzkiego:

https://lodzkie.edu.com.pl/kandydat  (należy wejść na stronę, kliknąć „zaloguj się”, a następnie wybrać „zgłoś kandydaturę” i dokończyć rejestrację)

Nabór dla uczniów spoza województwa łódzkiego:

podanie o przyjęcie do szkoły 2018  (Wniosek należy pobrać, wypełnić oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 20 czerwca 2018 do godziny 12:00)

Szanowni Rodzice, drodzy Gimnazjaliści!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie od wielu lat realizuje misję nauczania w klasach mundurowych o profilu wojskowym, policyjnym i strażackim. Chcemy  jak najbardziej upowszechniać pozytywny wizerunek służb mundurowych wśród uczniów.

Kształcimy również zawodowo, oferując starannie wyselekcjonowaną grupę kierunków technikum.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły,  oferując  kandydatom   szkołę  nowoczesną, przyjazną i otwartą na świat, a przy tym zapewniającą wszechstronny rozwój i przygotowanie do kontynuacji nauki w szkołach wyższych.

Mamy nadzieję, iż wszelkie działania zapewniające  rozwój  naszej szkoły nie tylko zachęcą Państwa do wyboru naszej szkoły ze względu na jej dotychczasowe walory edukacyjne i organizacyjne, ale przede wszystkim wpłyną na świadomy i trafny wybór drogi kształcenia.

Poniżej znajdą Państwo podanie do naszej szkoły oraz informacje o poszczególnych klasach. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Liceum ogólnokształcące

Klasa wojskowa